KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17004602
nr 1700 4602
Ann Margret Dahlquist-Ljungberg
(1915-2002), Sverige
Etsning, "Den blinde fursten". Signerad. Bildmått: 19x22 cm, yttermått inklusive ram: 34x36 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 maj 2025
kl 19:30:47
12/5 14:50:07
nr 1700 4602
(1915-2002), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 12 maj 2025 |
| 12/5 14:50:07 | 1 | Vinnande bud |